Керівництву КП «Центральний стадіон» поставлено завдання зробити басейн, переданий Фотоприладом, самоокупним

Керівництву КП «Центральний стадіон» поставлено завдання зробити басейн, переданий Фотоприладом, самоокупним

Заступник міського голови Черкас, “батьківщинівець” Сергій Гура на власній сторінці у “Фейсбук” повідомив про подальші плани щодо утримання та розвитку спортивного комплексу із басейном «Сокіл», який сьогодні передано підприємством “Фотоприлад” у власність громади Черкас.

“Нарешті справа з передачею спортивного комплекса з басейном «Сокіл», що по вул. Смілянській, 78, на баланс КП «Центральний стадіон» майже завершилась. Ми пройшли складний шлях погоджень у Державному концерні «Укроборонпром». Сьогодні ж за передачу об’єктів соціальної інфраструктури ДП НВК «Фотоприлад» з державної власності у власність територіальної громади міста Черкаси проголосували депутати міської ради. У вівторок виконачий комітет Черкаської міської ради планує затвердити склад комісії, яка має підписати акти передачі об’єкту.
Керівництву КП поставлена задача зробити басейн самоокупним. Наразі прораховується утримання стадіону, працюємо над новим штатним розкладом, плануємо перейти на обслуговування з «Черкаської «ТЕЦ» на КП «Черкаситеплокомуненерго», що дасть можливість знизити ціну на опалення.
З 2006 року ми боролись за те, щоб басейн належав місту, і місто як повноправний господар мало змогу реконструювати споруду та зробити її більш придатною і комфортною для занять плаванням. Свій внесок в процес домовленостей із Державним концерном «Укроборонпром» та ДП Науково-виробничий комплекс «Фотоприлад» зробило чимало людей. У тому числі допоміг і народний депутат від Черкас Олег Петренко. Також дякую за спільну роботу керівництву заводу «Фотоприлад» та директору КП «Центральний стадіон» Юрію Гончарову Yury Goncharov.
Нагадаю, що більше 500 дітей та дорослих щодня займаються спортом у цьому комплексі. Триатлоністи, плавці, морські багатоборці, веслувальники, борці, легкоатлети є постійними відвідувачами басейну. Загалом, представники усіх видів спорту використовують заняття в басейні для підготовки до змагань, відновлення та реабілітації”, – написано у повідомлені.

Прочитайте ще:

Залиште коментар