Кількість стипендій спортсменам Черкас зросла з 20 до 55

Кількість стипендій спортсменам Черкас зросла з 20 до 55

Торік одним з найбільших досягнень у сфері спорту стало збільшення кількості стипендій, які виплачуються спортсменам за значні здобутки за рахунок міського бюджету. Якщо по області таких стипендіатів визначено 15, то по місту досі стипендію отримували 20 спортсменів. У 2017 році їхню кількість збільшили до 55.

Про це сьогодні на перс конференції розповіла начальник управління у справах сімї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва, передає кореспондент «ПроГоловне».

«Депутатський корпус підтримав нашу ініціативу, і тепер стипендії були призначені 20 спортсменам з ігрових видів спорту (чого раніше ніколи не було, бо в ігрових видах спорту дуже важко визначати кращих), 25 стипендій отримуватимуть провідні спортсмени з різних індивідуальних видів спорту, та 5 стипендій визначено для спортсменів з особливим потребами. Такого теж ніколи не було. Так само вперше отримуватимуть стипендії 5 провідних тренерів Черкас», – розповіла Ольга Сисоєва.

Розмір стипендії – 2000 гривень. За словами начальника управління, це хоч і невелика, зате фіксована сума, яка все ж таки допоможе у придбанні спортивного харчування або спорядження.

Залиште коментар