Розпочинається прийом заявок на отримання Стипендій на втілення проєктів у галузі культури м. Черкаси

Нещодавно на сесії Черкаської міської ради депутатський корпус затвердив міську програму надання стипендій для реалізації проєктів у галузі культури м. Черкаси на 2024-2028 роки.

Зокрема, ця програма розширить можливості на вивчення всеукраїнського та міжнародного культурного досвіду, підвищення рівня якості проведення культурно-масових заходів, залучення громади до створення креативних мистецьких проєктів.

Прийом проєктів розпочнеться з 1 лютого і триватиме до 29 лютого за такими напрямами:

– створення культурних подій;

– створення мистецьких робіт;

– видання книг, каталогів, збірок культурного спрямування;

– поїздки для участі у культурних подіях, фестивалях, конкурсах.

А вже у березні цього року Експертна рада з оцінки проєктних пропозицій у галузі культури визначатиме стипендіатів на 2024 рік.

Відзначимо, що перевага надаватиметься проєктам – дебютантам, а також проєктам, що направлені на модернізацію української культури на місцевому рівні та її інтеграцію у світовий культурний простір. Стипендію можуть отримати окремі  фізичні особи, які є громадянами України, що досягли повноліття або їх вік не перевищує 65 років, мають реєстрацію місця проживання чи місця перебування в офіційних документах м. Черкаси.

Максимальний  розмір цільової стипендії складатиме:

– на створення культурної події – до 90,0  тис. грн.;

– на створення мистецької роботи  − до 70,0 тис. грн.;

– на видання книги, каталогу, збірки – до 50,0 тис. грн.;

– на поїздку для участі у фестивалях, конкурсах, тощо – до 40,0 тис. грн.

Детальна інформація за телефоном: (0472) 37-05-75, 050-464-18-67 Людмила Чорномор – головний спеціаліст управління культури ДОГП, а також за електронною адресою: vkrada@ukr.net (з позначкою цільова стипендія).

Заявки приймає управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики  Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, кім. 101.

Форма для подачі документів:

https://rada.info/upload/users_files/36299692/4dae0ce6ca2b201dff63e8bfccafd5da.pdf

Залиште коментар