Книгу «Я з Небесної Сотні» презентували в Чорнобаївській бібліотеці

Книгу «Я з Небесної Сотні» презентували в Чорнобаївській бібліотеці

У Чорнобаївській районній бібліотеці пройшла презентація книги Марка Рудневича «Я з небесної сотні». Бібліотекарі ЦРБ представили книгу старшокласникам Чорнобаївських шкіл №1, №2, гімназії та своїм колегам – сільським бібліотекарям. Про це інформує сайт “Нова Доба“.
Знайомство з книгою поєдналося зі слайд-переглядом трагічних лютневих подій Майдану. Озвучені бібліотекарями рядки з книги із роздумами головного героя не залишили байдужими жодного з учасників бібліотечних заходів.

У Чорнобаївській районній бібліотеці презентували книгу «Я з Небесної Сотні»

Ця повість смілянського автора, написана впродовж трьох тижнів, ввійшла до двадцятки найкращих книг в номінації «Книга року ВВС – 2014». Це одна з перших літературних розповідей про події лютого 2014-го очима студента Черкаського університету. 19-річний Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя − про навчання, однокурсників, родину, про кохану дівчину. Але стається Майдан, і Макс із другом їде до Києва.

Читаючи книгу, ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатиме Макса, звичайного хлопця, який виявляється здатним на вчинок

Залиште коментар