Коли на Черкащині оголосять режим надзвичайної ситуації, повідомив мер Черкас

Коли на Черкащині оголосять режим надзвичайної ситуації, повідомив мер Черкас

Про епідеміологічний стан у обласному центріі повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
“На сьогодні в Черкаській інфекційній лікарні перебуває 13 дорослих і двоє дітей хворих на грип, із пневмонією госпіталізовано 12 пацієнтів, серед яких також двоє дітей.
З підозрою на коронавірус госпіталізовано троє черкащан.
Лабораторно підтверджених випадків зараження COVID 19 у Черкасах досі немає. Однак учора на селекторній нараді в обласній адміністрації за участі керівництва всіх районів області та обласного центру було озвучено про оперативну підготовку до оголошення на Черкащині надзвичайної ситуації. Це відбудеться, якщо буде підтверджено перший випадок захворювання на коронавірус.
Тому вже ведеться робота по формуванню штабів із ліквідації надзвичайної ситуації. Тільки з бюджету нашого міста депутати Черкаської міської ради вчора виділили на це 9 мільйонів гривень. Плануємо централізовано закупити апарати штучного дихання та засоби захисту для медичних працівників і населення.
Робота ведеться цілодобово. Тримаємо ситуацію під контролем. Але хочу вкотре наголосити. У зв’язку з тим, що в Україні від учора зафіксовано 10 нових випадків зараження COVID 19, особливо важливо зараз дотримуватися заходів карантину. Літнім людям бажано взагалі не залишати домівок, усім, хто приїхав із-за кордону, перейти на самоізоляцію, працюючим людям максимально дотримуватися правил особистої безпеки: витримувати дистанцію від 1,5 до 3 м і користуватися захисними засобами”, – написав він на своїй сторінці у фейсбук.

Залиште коментар