У деяких черкаських магазинах ввели обмеження для покупців

У деяких черкаських магазинах ввели обмеження для покупців

Заходити до магазину по черзі й купувати не більше 12 однакових напоїв й п’ять інших товарів в одні руки. Такі правила почали діяти у мережі продуктових магазинів “АТБ”. Відповідні оголошення розмістили при вході до супермаркетів. На своєму сайті пресслужба мережі повідомила, усе – аби уникнути порожніх полиць під час карантину, адже “люди почали масово скупляти товари”.

Про це інформує “Суспільне“.

О 09.40 черги біля магазину АТБ у центрі Черкас немає. Вона збирається за кілька хвилин. Частина покупців у масках. Так по продукти прийшла Лілія Шевчук. Говорить, що про те, що у магазині діятимуть обмеження, не знала. Але підтримує їх.

– Це добре. Нехай краще так буде, ніж скупчення людей. Те, що потрібно ми все беремо. Зайвого не беремо, гречку не купляємо зайву.

Людей до магазину охоронець впускає по черзі. Деякі покупці чекати не хочуть.

За десять хвилин біля АТБ утворюється черга. Одночасно в магазині може перебувати не більше 15 людей, розповідає охоронець Ярослав Демко. Каже, що нові правила діють з вечора 18 березня.

Купувати продукти так незручно, каже черкащанка Лариса Івкевич. Вона соцпрацівниця. Своїм підопічним придбала овочі й м’ясо.

– Це дуже важко, чесно. А вони ж чекають, – розповідає пані Лариса. – А я ще тільки одного пройшла, а їх чотири.

Ажіотажу серед покупців, попри те, що є обмеження на кількість товарів, немає, каже Лілія Шевчук. Круп, борошна і цукру вдосталь, порожніх полиць немає.

Пояснювати, чому в магазині діють такі обмеження працівники АТБ відмовилися. Впускати знімальну групу в магазин заборонили. Інші продуктові супермаркети у центрі міста, за нашими спостереженнями, працюють без змін.

Залиште коментар