Коли варто підгодовувати птахів у парках, розповіли черкащанам

Коли варто підгодовувати птахів у парках, розповіли черкащанам

Підгодівлю потрібно почитати з настанням постійних морозів, або снігового покриву, припиняти ж варто, коли сніг сходить та морози вже незначні. Про це розповів волонтер Вадим Жуленко, інформує “Про все”.

За його словами, під час підгодівлі потрібно чистити годівницю від залишків корму та посліду, бажано робити це не рідше, ніж раз у два тижні. Після підгодівлі годівничку потрібно зняти, почистити і нехай вона чекає наступної зими.

Активіст запевняє, що птахам не можна давати будь-які хлібобулочні вироби, пшоно, рис, гречку та перловку. Також варто не засмічувати годівнички солодким, солоним і смаженим.

Кількість видів та особин птахів у парках Черкас взимку змінюються залежно від погодних умов. Так у нас що нижча температура, то збільшується кількість птахів, а якщо погода покращується, то – зростає різноманіття видів.

Волонтер запевняє, що в наших парках зазвичай одні й ті ж самі види зустрічаються в різні зими, але бувають не щорічні випадки появи великої кількості омелюхів, дроздів-чикотнів, чечіток тощо.

Залиште коментар