Колишньому керівнику Черкаського виборчого штабу Порошенка повідомили про підозру

Колишньому керівнику Черкаського виборчого штабу Порошенка повідомили про підозру

Колишньому першому заступнику секретаря Ради Національної безпеки та оборони Олегу Гладковському повідомили про підозру.

Про це інформує сайт 18000 із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Детективи НАБУ повідомили про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст. 364 та ст.366-1 Кримінального кодексу України.

Підозру погодив керівник САП Назар Холодницький.

Детективи встановили, що Гладковський використав надану йому владу та службове становище всупереч інтересам служби з метою отримання неправомірної вигоди структурою, в якій він є кінцевим власником, а саме — ПАТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс”.

Зокрема, він забезпечив включення до державного оборонного замовлення та подальшу закупівлю коштом державного бюджету вантажних автомобілів підвищеної прохідності МАЗ 6317 (Богдан 6317) за завищеними цінами у дочірнього підприємства “Автоскладальний завод №2”, що входить до складу ПАТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс”.

Як наслідок, державі було завдано понад 10,62 мільйона гривень збитків.

Крім того з’ясувалося, що Гладковський не задекларував доходи дружини, отримані нею від здачі в оренду елітної нерухомості в центрі столиці, а саме 54 тисячі доларів (за 2016 рік), 63 тисячі доларів (за2017 рік) та 47,5 тисячі доларів (за 2018 рік).

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, Олег Гладковський довгий час був неформальним «куратором» черкаського осередку «Блоку Петра Порошенка».

Він очолював передвиборчий штаб Петра Порошенка на Черкащині у 2014 році. Гладковський, ще маючи прізвище Свинарчук, був депутатом Черкаської міської ради від ВО «Солідарність». 1 липня 2014 року він склав повноваження.

Залиште коментар