На Жашківщині завершують ремонт автодороги міжнародного значення

На Жашківщині завершують ремонт автодороги міжнародного значення

Завершується ремонт автодороги міжнародного значення М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі. Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

У Жашківському районі завершуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152-+918. Поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю 4,3 км, проводиться у Жашківському районі від кордону з Київською областю у напрямку Умані.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 634-р від 14.08.2019 року, кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 4,3 км автодороги. Тож ремонтні роботи на автодорозі М-05 Київ-Одеса наразі проведено на ділянці у межах доведеного бюджетного фінансування.

Наразі ремонтні роботи підходять до закінчення на лівому проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі і вже наступного тижня вони будуть завершені.
На ділянці автодороги М-05 Київ-Одеса завершено роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, проводяться роботи із влаштування дорожньої розмітки, укріплення узбіччя та металевого бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків.

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги М-05 Київ-Одеса цієї весни опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Внаслідок тривалої експлуатації, через недостатність фінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, порушення міжремонтних термінів, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, дорожнє покриття автодороги М-05 Київ-Одеса зазнало значних руйнувань і потребує ремонтних робіт.

Залиште коментар