Колишніх посадовців Смілянської міськради судитимуть за умисне неподання декларацій

Колишніх посадовців Смілянської міськради судитимуть за умисне неподання декларацій

За результатами досудового розслідування Смілянською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно трьох посадових осіб органу місцевого самоврядування, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що колишні посадовці Смілянської міської ради умисно не подали у встановленому порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково:   за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залиште коментар