Конкурс “Черкаси. Я це роблю” цього року відбудеться 3 червня

Конкурс “Черкаси. Я це роблю” цього року відбудеться 3 червня

Конкурс “Черкаси. Я це роблю” відбудеться у рамках другого фестивалю тімбілдингу Summer Challenge 3 червня.  До 14 травня проекти розгляне журі конкурсу, інформує кореспондент “Про головне“.

Список допущених до конкурсу проектів з’явиться у мережі Фейсбук на сторінці фестивалю 16 травня. Серед тих, хто оцінюватиме громадські ініціативи: Віктор Євпак – генеральний директор IT-компаніїї «Ekreative», засновник, директор FoodHacker, Mapamagic, лідер громадської ініціативи «Нові Люди», філантроп; Вікторія Феофілова – голова ГО “Молодь Черкащини”, самостійно реалізувала 40 проектів, член комісії з відбору соціальних проектів облдержадміністрації; Даша Подолян – засновник організації «Промолодь», координатор інкубатору «Ідея – Дія – Результат».

17 травня о 18.30 відбудуться збори кураторів проектів ыз оргкомітетом фестивалю Summer Challenge та Дариною Подолян з метою підготовки проектів до презентації на фестивалі. З 20 травня ці презентації поширять у мережі Інтернет. У день проведення заходу автори проектів презентуватимуть їх на локації фестивалю «Черкаси. Я це роблю» і кожен відвідувач зможе ознайомитися з ідеями та кураторами проектів, залишити свої відгуки.

“Ми отримали 13 заявок, – говорить засновниця фестивалю, відома ведуча Ольга Касьянова. – Серед них здебільшого ті, які покликані допомагати іншим, проекти спортивного спрямування, арт-проекти для дітей та підлітків. Приємно, що автори хочуть бачити наше місто привітним і відкритим для творчих ініціатив. Щиро уболіваю за кожен проект, але за умовами конкурсу, переможець лише один”.

Нагадаємо, фестиваль Summer Challenge-2017 покликаний об’єднати владу та громаду для реалізації одного з суспільно корисних проектів для міста. Команди з представників бізнесу, влади та активних громадян пройдуть низку випробувань, аби підтримати один із проектів для міста.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар