Конкурс на виконання соціального замовлення стартував у Каневі

Конкурс на виконання соціального замовлення стартував у Каневі

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на виконання соціального замовлення для надання соціальних послуг. Відповідне рішення ухвалено 24 травня цього року.

Про це повідомляє онлайн-газета Новини Черкас з посиланням на повідомлення у виконкомі Канівської міськраді.

Конкурсне завдання соціального замовлення послуги вторинної профілактики щодо мотивації СІН на проходження обстеження на ВІЛ та туберкульоз в місцевих закладах охорони здоров’я, консультації, розповсюдження засобів індивідуального захисту

Цільова група: особи, що споживають ін’єкційні наркотики.

Зміст та заходи послуги: заходи реалізуються з метою надання допомоги отримувачу послуги у зміні ризикованої поведінки на безпечну або ж уникнення чи подолання ризиків розвитку негативних явищ або складних життєвих обставин.

Навчання та просвіта з питань: формування/підвищення мотивації до дотримання безпечної щодо здоров’я та життя поведінки; профілактики соціально небезпечних захворювань; користування презервативом як індивідуальним засобом захисту від ІПСШ, зокрема, ВІЛ, у контексті попередження статевого шляху передачі інфекцій.

Надання довідкових послуг з питань: профілактики передачі соціально небезпечних захворювань і ускладнень унаслідок ризикованої поведінки, про проблеми, пов’язані зі вживанням психоактивних речовин; формування мотивації щодо проходження тестування на ВІЛ, ІПСШ, ТБ та інші соціально-небезпечні захворювання, розроблення та розповсюдження інформаційно-освітніх матеріалів, розповсюдження індивідуальних профілактичних засобів з метою попередження соціально-небезпечних захворювань. Надання довідкових послуг з різних питань, які можуть слугувати факторами виникнення складних життєвих обставин або заважають нормальній життєдіяльності отримувача послуг.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Прочитайте ще:

Залиште коментар