З нагоди Дня захисту дітей малечу розважали правоохоронці

З нагоди Дня захисту дітей малечу розважали правоохоронці

Традиційно 1 червня інспектори Уманського відділу поліції спільно з представниками відділу освіти проводять розважальні заходи для дітей. Цьогоріч співробітники поліції провели з юними жителям міста вікторину на тему «Мій друг велосипед». Про це на своїй сторінці у “Facebook” повідомила речник Уманського відділу поліції Леся Усенко, пише “Про Все”.

У центральному сквері міста зібралося безліч юних учасників дорожнього руху. Інспектор з дорожнього нагляду Уманського відділу поліції капітан поліції Микола Косий спільно з капітаном поліції Миколою Дорошенком, старшим інспектором з ювенальної превенції Іриною Вінницькою та представниками відділу освіти провели цікаву вікторину на тему «Мій друг велосипед».

У період літніх канікул, велика кількість дітей залишаються без нагляду батьків, проводять вільний час на вулиці, катаючись на велосипедах. Тому, метою заходу стало ознайомлення дітей з елементарними правилами безпеки під час катання на велосипеді, засвоєння правил безпечної їзди, а також виховання пильності та уважності.

Щоб ще раз закріпити отриманні знання на практиці учасники заходу розробили дорожні знаки, на асфальті з’явилася справжня дорожня розмітка і навіть світлофор.

Юні учасники вікторини, як справжні водії, дотримувалися правил дорожнього руху та знаходили вихід у екстремальних ситуаціях.

Прочитайте ще:

Залиште коментар