Координатор європейського проекту “Mayors for Economic Growth” відвідав Золотоношу

Координатор європейського проекту “Mayors for Economic Growth” відвідав Золотоношу

Із робочим візитом до Золотоноші завітав координатор проект «Мери за економічне зростання» Олександр Цепко, який провів робочу нараду з начальником управління економіки Вікторією Остроглазовою, інформують у прес-центрі міської ради.

Проект «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Секретаріат проекту «Мери за економічне зростання» є основним виконавчим органом Ініціативи і керує втіленням Ініціативи в регіоні.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць. Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.

Після того, як місто приєднається до Ініціативи «Мери за економічне зростання», підписавши форму членства в M4EG, Секретаріат Ініціативи співпрацює з підписантом, щоб допомогти йому усвідомити свій потенціал для поліпшення існуючого економічного становища, отримати необхідні знання та навички з метою підвищення потенціалу для забезпечення змін на краще; розробити власні “адаптовані” рішення, що сприятимуть реалізації позитивних змін на практиці; вжити цілеспрямовані заходи для стимулювання місцевого економічного розвитку та дати оцінку досягнутим результатам; продемонструвати успіхи учасника ініціативи і представити відповідні території активним донорам на інвесторам у регіоні та за його межами, отримати грошові гранти на розвиток міста.

Залиште коментар