Корсуньські лісівники вже висадили майже пів сотні гектарів лісу

Корсуньські лісівники вже висадили майже пів сотні гектарів лісу

У Корсунь-Шевченківському лісгоспі триває лісокультурна кампанія, наразі вже заліснили ділянки загальною площею 46 га, висадивши при цьому 306 тисяч сіянців сосни звичайної. Окрім того, корсунь-шевченківські лісівники вже створили плантацію новорічних ялинок загальною площею 2 га, висадивши 9 тисяч сіянців сосни звичайної та 1 тисячу сіянців ялини звичайної.

Загалом цьогоріч підприємство планує провести лісовідновлення на загальній площі майже 100 гектарів. Буде проведено сприяння природному відновленню лісу на площі 1 гектар та лісорозведення на площі 2 гектари на землях державного лісового фонду.

Лісовідновлювальні роботи проводяться, як ручним, садіння під меч Колесова, так і механізованим способами. При цьому механізовані роботи складають не менше тридцяти п’яти відсотків від за планового.

За словами корсунь-шевченківських лісівників, перед садінням на лісові ділянки верхня частина посадкового матеріалу обробляється фунгіцидом, а коренева система – інсектицидом та абсорбентом. Це дає можливість у перший рік досягти більшої стійкості рослин до захворювань та уникнути пошкодження кореневої системи шкідниками, й у такий спосіб досягти максимальної приживлюваності.

Наразі корсунь-шевченківські лісівники завершили садіння сосни звичайної та перейшли до створення культур листяних порід. Цього річ на підприємстві вводять нові породи, зокрема висаджують модрину на плантаціях минулорічних культур шляхом доповнення.

Крім того, вже здійснено доповнення минулорічних лісових культур на площі 60 га із запланованих 200 га.

Про це повідомила парес-служба Черкаської ОДА з посиланням на інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Залиште коментар