Корсунські депутати вкотре не прийняли грошову оцінку 42 земельних ділянок

Корсунські депутати вкотре не прийняли грошову оцінку 42 земельних ділянок

Депутати Корсунь-Шевченківської районної ради сьомого скликання під час чергового засідання сесії розглянули ряд важливих питань, проте вже вкотре не змогли затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки 42 земельних ділянок та про надання згоди на переведення котелень на альтернативні види палива. Для цього не набралося необхідної кількості голосів, повідомляють в Черкаській обласній раді.

В ході роботи депутати районної ради погодили зміни до районної програми підтримки діяльності органів виконавчої влади, до районного бюджету на 2017 рік, заслухали інформацію про хід виконання районної комплексної програми «Питна вода Корсунщини» на 2007-2020 роки», затвердили 2 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Також депутати підтримали питання про надання погодження на передачу в оренду комунального майна, про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад району (районної комунальної власності) та про звернення депутатів районної ради.

Залиште коментар