Корсуньскі волонтери отримали відзнаки Президента до Дня конституції

Корсуньскі волонтери отримали відзнаки Президента до Дня конституції

На урочистостях до Дня Конституції України у Корсуні-Шевченківському відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” отримали корсунки-волонтерки Перетятько Тетяна Володимирівна, Задорожня Галина Миколаївна, Ткач Лариса Миколаївна, Поліщук Валентина Борисівна.

Про це повідомила на своїй сторінці у ФБ журналіст з Корсуня-Шевченківського Галина Добровольська-Погрібна.

Подання на їх нагородження пішло в АП від Дніпропетровської ОДА за допомогу, яку жінки збирають від небайдужих корсунців та закордонних друзів ось вже 4 роки і передають в медичні заклади Дніпра для поранених бійців.

Також Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації за підтримку і розвиток первинної ланки медицини на селі нагороджено Малюгу Олега Петровича  та Плохуту Ірину Вікторівну, зокрема – за реалізацію проекту оновлення та реконструкції Деренковецької амбулаторії.

Почесною грамотою Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено настоятеля Спасо-Преображенського храму УПЦ КП Ростислава Івановича Била – за активну громадянську позицію і мужність, волонтерство…

Залиште коментар