У Черкасах відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

Представники міської та обласної влади відзначили тих, хто сьогодні наближає перемогу України, відстоює головні цінності та права громадян нашої держави: військових, волонтерів, медиків та освітян.
Також вшанували пам’ять полеглих воїнів, які ціною власного життя довели, що суверенітет України є недоторканим, а його захист  є найважливішою справою всього українського народу.

Міський голова Анатолій Бондаренко вручив пам’ятну відзнаку “За звитяги в ім’я Черкас. Остафій Дашкович” 2 ступеня колишньому директору ФІМЛІ Івану Плющу. Дипломи ЧМР отримали колектив ДЮСШ “Вулкан” та родина Гармашів, яка перемогла в номінації “Кращий будинок сімейного типу 2023 року в м. Черкаси”.
Крім того, нагрудні знаки “За мужність та героїзм” отримали військові Данило Покидін, Володимир Кононов, Михайло Динда, Євгеній Заболотний, Ярослав Скрипаловський, Артем Полушенко, Данило Рибачок,Ольга Дробот та Руслан Голубець та Максим Стецюк та рятувальники Іван Чорномаз та Віталій Крижанівський.
“Черкащина завжди відігравала вагому роль у створенні української держави. На наших землях  автор першої козацької Конституції Пилип Орлик розбив військо Петра Першого, яке мчало руйнувати Україну. Через кілька століть наш земляк Михайло Сирота став батьком нової Конституції.
Сьогодні ворог знову прагне знищити українську культуру, історію, унікальність. Однак, об’єднавшись, ми витримаємо та переможемо. Ми боремося не лише за свою землю, але й за свободу та демократію всього світу. Ми боремося за те, щоб цінності, закріплені в Конституції України, – свобода, гідність, верховенство права – стали основою нового світового порядку”, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко.
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, начальник Черкаської ОВА Ігор табурець разом з правоохоронцями, військовими та освітянами вшанували пам’ять батька Конституції Михайла Сироти та поклали квіти до пам’ятника видатному черкащанину.

Залиште коментар