КП «Черкасиводоканал» дооснащують лабораторію

КП «Черкасиводоканал» доукоплектовували підрозділ сучасними кабінетами біологічної безпеки для проведення досліджень, лабораторною системою очищення води та спектрофотометрами. Цю допомогу комунальному підприємству надала міжнародна благодійна організація МОМ. Це вже не перша допомога Черкасам і нашому підприємству у рамках цієї міжнародної співпраці. Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

Для чого потрібні ці кабінети біологічної безпеки – розповідаєТетяна Проценко, начальник лабораторії з контролю за якістю питної та стічних вод КП «Черкасиводоканал»: «Всі біологічні дослідження відтепер ми будемо проводити у цих спеціальних шафах. Завдяки високоефективній фільтрувальній системі H14 буде гарантовано надійний захист як лаборантів і навколишнього середовища, так і захист продукту від контамінації, іншими словами, це захищає процес проведення досліджень питної води від можливих впливів на них різних мікроорганізмів та бактерій. Крім кабінетів біологічної безпеки, МОМ передала нашому водоканалу ще сучасну лабораторну систему очищення. Вона є гарантією відсутності похибок під час проведення лабораторних досліджень, у нас раніше були прості медичні дистилятори для цих цілей, зараз ця сучасна зворотноосмотична система буде гарантією отримання «ультра чистої води» для проведення досліджень. Також ми отримали спектрофотометривони нам потрібні, адже розширяють спектр методик для визначення аніонів, катіонів, поверхнево-активних речовин, фенолів тощо. А додаткові методи (а їх у пам”яті приладу 250!) – це завжди і додаткові можливості».Іншими словами, це супер-сила і потужна гарантія безпеки роботи лабораторії!»

«Щиро вдячні МОМ за таку корисну і потрібну нам допомогу. Це сучасне обладнання – надзвичайно важливе для нашого підприємства, бо ми постійно ідемо в ногу з часом і хочемо надавати споживачам послуги – європейського рівня. Ці кабінети безпеки – відповідають всім діючим вимогам European Standard EN 12469. Благодійна організація МОМ – постійно підтримує «Черкасиводоканал», дякуємо від душі, і обіцяємо розвиватися і вдосконалюватися і надалі разом з вами!» – додає Іван Сухарьков, директор КП «Черкасиводоканал».

Нагадаємо, раніше лабораторія «Черкасиводоканалу» отримала від МОМ інше обладнання, яке дозволяє проводити унікальні аналізи за розширеним спектром показників. Мова йде про доукомлектування діючого газового хроматографу окремим додатковим інжектором і детектором, наявність яких дає змогу першими в Україні проводити глибокий додатковий аналіз води на вміст бензолу і хлорфенолу. Це хімічні отруйні речовини, які є небезпечними для здоров’я людини.

Залиште коментар