Кращим боксерам нашої області передали нове спортивне спорядження

Кращим боксерам нашої області передали нове спортивне спорядження

Увосьме в Черкасах пройшов відкритий турнір із боксу пам’яті Геннадія Сергійовича Козлова. Поєдинки тривали впродовж двох днів 26 і 27 грудня в приміщенні КДЮСШ «Вулкан», що на вулиці Ярославській, 6. У межах змагань кращим боксерам нашої області передали нове спортивне спорядження.

На рингу зустрілися бійці різних вікових груп зі Сміли, Корсунь-Шевченківського, Жашкова, Умані, Монастирища, Шполи, Чигирина й Звенигородки, а ще – з Черкаського району та зі спортивних шкіл Черкас (зокрема, КДЮСШ «Вікторія», КДЮСШ «Вулкан», ФСТ «Динамо», ВПСК «Боксер», СК «Манеж», «AmbrosCrossFight» та « Три-Чотири»). Загалом – близько 120 представників.

Учасників змагань привітали міський голова Анатолій Бондаренко, заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар (у грудні 2016 року його обрали віце-президентом федерації боксу Черкаської області) та депутат міської ради, президент федерації Сергій Тищенко. Вони передали спортсменам та тренерам нове спорядження: спортивні костюми, футболки, взуття, шоломи й боксерські рукавиці. Придбали все це за кошти міського бюджету. Боксерам також передали абонементи в басейн.

– Нам є ким пишатися. У нашому місті проживає безліч талановитих спортсменів, зокрема й боксерів зокрема, які своєю наполегливістю, майстерністю прославляють рідні Черкаси в Україні та за її межами, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко. – Ми продовжимо працювати над тим, аби спортивна галузь розвивалася, аби з нашою допомогою та з підтримкою своїх батьків черкаські спортсмени досягали нових, ще кращих результатів.

– Упродовж усього року у вас були бої на ринзі, натомість ми змагалися з бюрократією. Врешті, під кінець року, нам вдалося подолати її та придбати необхідний для тренувань інвентар, – говорить заступник міського голови Юрій Ботнар. – За це все ми маємо дякувати містянам, які сплачують податки, бо саме завдяки платникам податків нам вдалося втілити ці задуми. Кожен із вас вдома має подякувати своїм батькам. Ми зі свого боку й надалі боротимемося з усіма труднощами та допомагатимемо розвивати цей вид спорту. Переконаний, нова форма й інвентар, який ми передали нашим чемпіонам, піде лише на користь та примножить спортивну славу Черкас.

За його словами, з нового року міська влада збільшить стипендії провідним та перспективним спортсменам Черкас.

Разом із тим, виконавчий комітет погодив програму розвитку єдиноборств, на яку в наступному році планують спрямувати близько 2 млн грн.

Як зауважив президент обласної федерації боксу Сергій Тищенко, з кожним роком на Черкащині створюються умови, аби талановиті спортсмени могли тренувати та проявити себе.

– Я хочу, аби ми разом виростили олімпійського чемпіона з боксу, як Василь Ломаченко, Олександр Усик. Впевнений, що завдяки майстерності тренерів та з допомогою людей, які розвивають спорт, нам це вдасться.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар