“Мрію, що у 2019 році у Черкасах закінчаться політичні протистояння”, –  Бондаренко

“Мрію, що у 2019 році у Черкасах закінчаться політичні протистояння”, – Бондаренко

Роком політичних протистоянь у Черкасах назвав 2018 рік міський голова Анатолій Бондаренко. Саме це найбільше заважало розвитку обласного центру і не дало реалізувати усе задумане. Про це мер Черкас розповів у студії телеканалу “Експо ТВ”.

– Ніяке протистояння не дає позитивних результатів для міста. А в нас склалася ситуація, що міський голова працює, а опозиція думає тільки про те, щоб зменшити авторитет міського голови за рахунок погіршення загальної ситуації у місті. На мою думку, потрібно провести перемовини, знайти консенсус і працювати для громадян і для розвитку міста. Я мрію, що у 2019 році протистояння закінчиться і всі знайдуть порозуміння і будуть працювати конструктивно на благо міста, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Про що ще говорили у студії, можна дізнатися, переглянувши запис прямого ефіру.

Експозиція – Live. Міський голова Анатолій Бондаренко.

Сьогодні в прямому ефірі "Експозиції" Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.Ведуча програми "Експозиція" – журналіст Ольга Мальована. Телефон прямого ефіру 0472-502374. Дивіться прямі ефіри програми "Експозиція" в YouTube "ТРК "Expo-TV" Черкаси", на сторінці в соціальній мережі Facebook "Канал ТРК Експо-ТВ", а також на сайті ТРК "Експо-ТВ" WWW.EXPOTV.CK.UA * * *

Опубліковано ТРК "Expo-TV" Четвер, 27 грудня 2018 р.

Залиште коментар