Квартет першої музичної школи виборов перше місце на джазовому конкурсі

Квартет першої музичної школи виборов перше місце на джазовому конкурсі

12 – 14 травня у місті Скадовськ Херсонської області відбувся ХVII Всеукраїнський   фестиваль – конкурс  “Джаз над морем – 2017”.  Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР. 

У конкурсі взяли участь джазові дитячо-юнацькі ансамблі, біг-бенди та сольні виконавці від 8 до 25 років. Загальна кількість учасників цього року – більше двохсот. Дитячі біг-бенди приїхали з різних міст України: Дніпра, Києва, Кривого Рогу, а також біг-бенд Черкаського музичного училища ім. С. Гулака – Артемовського. Гран-прі конкурсу посів  прекрасний  колектив з міста Кривий  Ріг.

Квартет “В джазі тільки дівчата” Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка зайняв І місце у  номінації “Ансамблі – початківці” під керівництвом заслуженого  працівника культури Євпака Миколи Федоровича, концертмейстер Рябоконь Леся Петрівна та отримав заслужені компліменти від фахового журі. Взагалі, учасники конкурсу  від м. Черкаси, які налічували біля сорока музикантів, вибороли велику кількість призових місць і були нагороджені палкими оплесками вдячної скадовської публіки на Гала-концерті!

Завершилося святкове дійство звуками гімну фестивалю та спалахами  феєрверку на радість всім присутнім шанувальникам джазу!

Прочитайте ще:

Залиште коментар