Рятувальники Черкащини посилюють профілактичну роботу з дітьми

Рятувальники Черкащини посилюють профілактичну роботу з дітьми

Навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Протягом навчального року співробітники Управління проводили відкриті уроки у школах з питань пожежної безпеки, запрошували школярів та дошкільнят на екскурсії до пожежних частин, а також влаштовували громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”.

Напередодні літніх канікул питання безпеки набуває особливої важливості, адже наближається час, коли у дітей з’являється більше часу на дозвілля. Саме тому, під час профілактичних заходів, що відбулися минулого тижня у навчальних закладах області, рятувальники акцентували увагу учнів та викладачів саме на, так званих, “літніх правилах безпеки”.

Так, співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області запросили до 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Черкаси кадетів з Черкаської міської гімназії №9 імені О.М.Луценка. Під час екскурсій дітей до місцевого пожежно-рятувального підрозділу вогнеборці продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться в частині. Також учні дізналися як телефонувати до екстрених служб і що при цьому слід повідомляти. Крім того, напередодні купального сезону рятувальники застерегли школярів заходити у воду без дорослих та наголосили, що купатися можна лише у облаштованих для цього водоймах.

Подібні заходи відбулися цього тижня у Канівському, Монастирищенському, Золотоніському, Черкаському та Чорнобаївському районах.

Окрім відкритих уроків рятувальники продовжують влаштовувати для дітей пізнавальні акції, зокрема “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Учні навчальних закладів Катеринопільщини, Городищини та Звенигородщини протягом тижня мали змогу у ігровій формі дізнатися якомога більше про безпеку від співробітників ДСНС, а також ознайомитися з пожежно-рятувальною справою.

Загалом, протягом цього тижня пізнавальні заходи, екскурсії до пожежно-рятувальних частин та відкриті уроки відбулися по всій території області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар