Квартиру під Новий рік отримали діти-сироти Кам’янщини

П’ятеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Кам’янського району отримали ключі від квартир. Для чотирьох дітей квартири придбано за кошти з державного бюджету, а ще одну придбано за співфінансуванням з міського та районного бюджету.

Про це пише “Нова Доба“.

Голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, голова районної ради Сергій Сундуков, міський голова Володимир Тірон, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алла Маслєй, голова Михайлівської сільської ради Василь Максименко, голова Ревівської сільської ради Зіна Назарова урочисто вручили дітям ключі на помешкання.

“Хочу подякувати усім, хто доклав у цю добру справу максимум зусиль, це і голові обласної державної адміністрації Юрію Ткаченко, Аллі Миколаївні Маслєй, яка у найкоротші строки зробила всю документацію. Шановні діти! У передсвятковий день бажаю вам щастя, здоров’я, мирного неба над головою та божого благословіння!” – з такими словами звернувся до присутніх Богдан Миколайович.

“Сьогодні п’ятеро діток отримують ключі від квартир. Нарешті здійснилася їхня мрія. Ніхто не чекав такого подарунка. Так, 15 листопада 2017 року була підписана Постанова Кабінету Міністрів України №877 “Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації”. Спрацювали всі оперативно. Були такі хто і не вірив до останнього що таке можливо. Багато продавців квартир відмовлялися співпрацювати з державою. Але ми все встигли зробити. Всі задоволені, і продавці, і покупці, і головне – діти. Тому хочу привітали вас з новосіллям, щастя, успів. Добра. Любові і всього самого найкращого!” – зазначила Алла Миколаївна.

Залиште коментар