Працівник Золотоніської ДВС отримав догану за те, що “не знайшов” майна у засудженого до конфіскації

Працівник Золотоніської ДВС отримав догану за те, що “не знайшов” майна у засудженого до конфіскації

Золотоніським міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області перевірено дотримання вимог законодавства під час виконання кримінальних покарань у вигляді конфіскації майна у засуджених. Перевіркою виявлені численні та грубі порушення вимог чинного законодавства при виконанні державною виконавчою службою кримінальних покарань у вигляді конфіскації майна у засуджених.

Про це повідомила Золотоніська місцева прокуратура.

У ході перевірки встановлено, що на виконанні у Золотоніському міськрайонному відділі ДВС знаходиться виконавчий лист про конфіскацію в дохід держави майна, що належить на праві власності засудженому чоловіку.

При цьому, у порушення Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі не вчинив виконавчі дії.

Так, державний виконавець виїзд за місцем проживання засудженого для перевірки його майнового стану не здійснив, однак склав акт про відсутність майна у останнього.

Фактично державним виконавцем не перевірено майновий стан боржника та виїзд за адресою місця проживання засудженого не здійснено, що є порушенням вимог ч. 8 ст. 48 Закону.

Аналогічні порушення виявлені під час перевірки інших виконавчих листів.

Враховуючи вищевикладене Золотоніською місцевою прокуратурою на адресу Головного територіального управління юстиції у Черкаській області направлено вказівку про притягнути до встановленої законом дисциплінарної відповідальності державного виконавця.

Наказом начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області державному виконавцю за неналежне виконання своїх посадових обов’язків оголошено догану. 

Прочитайте ще:

Залиште коментар