Ланцюг єдності утворили чигиринці до Дня Соборності

Ланцюг єдності утворили чигиринці до Дня Соборності

22 сiчня в м. Чигиринi біля пам’ятника Б. Хмельницького вiдбулися заходи з нагоди Дня Соборності України та 99-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Про це повідомляє Чигиринська РДА.
Заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик привітав всіх присутніх зі святом та зазначив: «Наше завдання сьогодні – зробити усе, аби наповнити незалежність рідної країни справжнім змістом, докласти максимум зусиль, щоб наблизити пору розквіту України. Ми маємо повною мірою виявити свою волю до єдності та незалежності. Маємо бути патріотами й поважати себе як націю».
В знак єдності чигиринці утворили нерозривне коло, взявшись за руки та виконали державний гімн чим довели, що Україна – єдина, соборна і неподільна!
Керівники районної, міської влади, духовенство та представники громадськості міста поклали квіти до підніжжя пам’ятника видатного державотворця Богдана Хмельницького.
Після закінчення заходу заступник голови районної державної адміністрації Микола Турик, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко та секретар міської ради Олександр Іванов завітали до учасниці бойових дій – Марини Блудової та вручили їй Подяку районної державної адміністрації та районної ради за відвагу, мужність, хоробрість і самовідданість, громадську активність, патріотизм, проявлені в боротьбі за мир, єдність і незалежність України та з нагоди Дня Соборності України.

Залиште коментар