“Освітній Оскар” отримала черкащанка

“Освітній Оскар” отримала черкащанка

19 січня в державному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Освітній Оскар-2017”. Про це інформує управління освіти і науки Черкаської ОДА.

     Організатором конкурсу є ТОВ «Видавнича група «Шкільнийсвіт».

     Участь в урочистості взяли заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, президент НАПН України Василь Кремень, генеральний директор ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ» Марина Мосієнко, шеф-редактор ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ» Дар’я Долгова.

     “Є концепція Нової української школи, і ця концепція позитивно сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки, Педагогічної академії та освітян – цю концепцію реалізувати… Я сподіваюся, що ті 147 освітян, які взяли участь в конкурсі, – це наші агенти змін, на яких ми маємо спиратися в реалізації нашої реформи. Бо вчитель є серцевиною освітнього процесу, людиною яка розвиває, показує приклад, сприяє формуванню цінностей і ставлень, формуванню компетентностей”, – сказав на церемонії нагородження заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей.

     За результатами проведення конкурсу в номінації “Кращий учень” нагороду отримала учениця Черкаського вищого профтехучилища Євгенія Воробйова. Дівчина навчається за спеціальністю “пекар-кондитер”. Цього року Євгенія перемогла на ХVІ Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт» і зайняла перше місце в категорії «Навчальні програми». Під керівництвом викладача фізики Оксани Марченко учениця створила розробку «Програмний засіб для виконання комп’ютерних експериментів на уроках фізики».

Прочитайте ще:

Залиште коментар