Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відзначила черкаських партійців (оновлено)

Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відзначила черкаських партійців (оновлено)

Керівник партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час сьогоднішнього партійного з’їзду відзначила роботу черкаських «батьківщинівців», зокрема роботу під час виборів в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 жовтня 2017 року.

Вона наголосила, що попри тиск і маніпуляції, черкаська «Батьківщина» перемогла на виборах на Черкащині. Це командна робота місцевих партійців, партійного активу, а також народного депутата України від «Батьківщини» Вадима Івченка, який протягом всієї виборчої кампанії проводив зустрічі з виборцями ОТГ.

Юлія Тимошенко звернула увагу, що голова Черкаського обласного осередку Анатолій Бондаренко – це народний мер, у якого величезний рівень підтримки виборців.

«Це ще один народний мер нашої команди, – сказала вона. – У нього рівень підтримки виборців 70%».

Юлія Тимошенко подякувала команді черкаської «Батьківщини» за перемогу на виборах 29 жовтня та вручила Почесний прапор партії ВО «Батьківщина» «За перемогу на виборах 29 жовтня».

Вона також привітала з перемогою на виборах голову Мліївської сільської ОТГ від «Батьківщини» Василя Микитенка та голову Кам’янської міської ОТГ Володимира Тірона. Їм вручено Почесний знак «З Батьківщиною у серці».

В урочистій атмосфері з’їзду іменниними годинниками лідера «Батьківщини» за перемогу на виборах 29 жовтня нагороджено першого заступника голови Черкаської обласної парторганізації, голову фракції «Батьківщина» в Черкаській обласній раді Михайла Мушієка та керівника Черкаської міської організації партії, голову фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді Романа Дісканта.

Лідер партії також нагородила почесними відзнаками районні партійні організації, які показали найвищі результати на виборах в ОТГ 29 жовтня. Серед нагороджених – голова Шполянської районної партійної організації Володимир Слободяник. На виборах у Матусівській сільській ОТГ, що на Шполянщині, один із найвищих результатів по області – 37%.

 

 

Нагадаємо, сьогодні делегація черкаських «батьківщинівців» взяла участь у 7 етапі 14 з‘їзду партії ВО «Батьківщина», який проходив у Києві.

Від Черкащину «Батьківщину» у Києві на з’їзді представляли перший заступник керівника обласного партосередку Михайло Мушієк, голова Черкаського міського партосередку Роман Діскант, голова Шполянської районної парторганізації Володимир Слободяник, голова Кам’янської районної парторганізації Станіслав Щербушенко, голова Кам’янської міської ОТГ Володимир Тірон, голова Мліївської сільської ОТГ Василь Микитенко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар