Лісівники Черкащини відновили рекреаційну зону “Сосновий бір” (відео)

Лісівники Черкащини відновили рекреаційну зону “Сосновий бір” (відео)

Відновлення рекреаційної зони «Сосновий бір» завершили лісівники Черкащини. Зі слів головного лісничого держпідприємства Чигиринського лісового господарства Сергія Перова: перед відкриттям пункту відпочинку, наприкінці липня, там загорілася одна із альтанок. Її відремонтували і нині туди з’їжджаються перші відпочивальники, інформує “Суспільне”.

Лісничий Чигиринського лісництва Юрій Бобильов показує відновлену альтанку. Це зона для приготування їжі. Він каже, однією з версій причин пожежі є необережність відпочивальників.

«Згоріла майже половина цієї альтанки, верхні колоди, повністю нижні, ось видно замінили, поставили нові стойки, стіл».

Якби пожежу вчасно не загасили, полум’я могло б перекинутися на інші дерев’яні накриття, – додає головний лісничий Сергій Перов. Місце відпочинку, яке облаштовували упродовж двох з половиною місяців, було б знищене.

«Цю роботу ми проводимо, щоб люди масово і хаотично не ходили по лісу і не палили кострища десь, а контрольована відпочивали».

Місце для створення рекреаційного пункту вибирали недалеко від дороги, говорить Сергій Перов. Тут є парковка, альтанки, мангали, гойдалка, пісочниця і вбиральня.

«Весь матеріал, з якого побудований рекреаційний пункт – це власний матеріал, який заготовляємо у підприємстві за власний рахунок, на цей пішло круглого лісу 50 кубометрів».

Родина Лукаржевських – одні із перших тут відпочивальників.

«Нам тут подобається, для дітей облаштована зона: можна у пісочку пограти чи на качельці покататися, взагалі тут усе добре облаштовано нам подобається багато альтанок».

У планах Вікторії Лукаржевської відзначити на наступному тижні тут день народження тата.

Залиште коментар