Лісівники розповіли про нижній склад смілянського лісгоспу

Лісівники розповіли про нижній склад смілянського лісгоспу

На нижньому складі ДП «Смілянський лісгосп» завжди кипить робота, адже саме сюди надходить уся деревина. Нижній склад – це серце усього великого підприємства, яке ритмічно та впорядковано б’ється. У процесі не має бути ані найменших збоїв, тому усі працівники надто відповідально та серйозно ставляться до роботи.

– Чудовий у нас колектив, – говорить начальник нижнього складу Віктор Морозов, – дружний та злагоджений. Усі професіонали та на відмінно знають свої обов’язки.

А минулого року на нижньому складі було встановлено новий сучасний кран, вагою 48 тонн та вантажопідйомністю 16 тонн. База крана становить 32 метри. Цей могутній велетень успішно «влився» у колектив нижнього складу і працює. У його конструкції застосовуються сучасні механізми, частотне регулювання самого крана та кабіни.

Загалом модель крана є унікальною, адже розроблена та виготовлена спеціально для умов нижнього складу лісгоспу, за технічним завданням, яке враховує всі особливості з навантаження та розвантаження лісопродукції.

Про це інформують в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства з посиланням на «Смілянські обрії».

Прочитайте ще:

Залиште коментар