Ветерани спорту Черкащини зібрались на футбольний чемпіонат

Ветерани спорту Черкащини зібрались на футбольний чемпіонат

Стартував чемпіонат Черкащини з футболу серед ветеранських команд, вік гравців 40 років і старші. На першому етапі змагань, команди в 2 групах, які розподілені за територіальним поділом, проведуть змагання в одне коло за принципом «кожний з кожним». До наступного етапу потрапляють по чотири кращі команди групових змагань. Про це “Нова Доба” дізналася на сайті “Черкаський спорт”.

1 ГРУПА
1. СК «Хімік» Черкаси
2. «Ветеран» Чорнобай
3. «Спартак-Колос» Золотоніщина
4. «Родень» Канів
5. «Тясмин» Кам’янка
6. «Профіспорт» Золотоноша
7. Збірна Черкаського р-ну

1 тур 20 серпня (неділя)
«Родень» – «Тясмин» 1:0
«Спартак-Колос» – «Ветеран» 3:1
«Збірна» – «Профіспорт» 2:0
СК «Хімік» – вихідна

2 тур 27 серпня (неділя)
«Ветеран» – «Збірна»
«Тясмин» – «Спартак-Колос»
СК «Хімік» – «Родень» 26.08 (субота)
«Профіспорт» – вихідна

3 тур 3 вересня (неділя)
«Спартак-Колос» – СК «Хімік»
«Збірна» – «Тясмин»
«Профіспорт» – «Ветеран»
«Родень» – вихідна

4 тур 10 вересня (неділя)
«Тясмин» – «Профіспорт»
СК «Хімік» – «Збірна»
«Родень» – «Спартак-Колос» 09.09 (субота)
«Ветеран» – вихідна

5 тур 17 вересня (неділя)
«Збірна» – «Родень» 16.09 (субота)
«Профіспорт» – СК «Хімік»
«Ветеран» – «Тясмин»
«Спартак-Колос» – вихідна

6 тур 24 вересня (неділя)
СК «Хімік» – «Ветеран»
«Родень» – «Профіспорт» 23.09 (субота)
«Спартак-Колос» – «Збірна»
«Тясмин» – вихідна

7 тур 1 жовтня (неділя)
«Профіспорт» – «Спартак-Колос»
«Ветеран» – «Родень» 30.09 (субота)
«Тясмин» – СК «Хімік»
«Збірна» – вихідна

2 ГРУПА
1. «Ветеран Уманщини» Умань
2. «Олд бойз» Звенигородка
3. «Сміла-Ветеран» Сміла
4. «Ветеран» Тальне
5. «Рось» Корсунь-Шевченківський
6. «Нива» Маньківський р-н
7. «Вікторія» Лисянка

1 тур 19 серпня (субота)
«Вікторія» – «Рось» 0:1
«Нива» – «Сміла-Ветеран» 0:4
«Ветеран» Тальне – «Олд бойз» перенесено
«Ветеран Уманщини» – вихідна

2 тур 26 серпня (субота)
«Сміла-Ветеран» – «Ветеран» Тальне
«Рось» – «Нива»
«Ветеран Уманщини» – «Вікторія» 27.08 (неділя)
«Олд бойз» – вихідна

3 тур 2 вересня (субота)
«Нива» – «Ветеран Уманщини» 03.09 (неділя)
«Ветеран» Тальне – «Рось»
«Олд бойз» Звенигородка – «Сміла-Ветеран»
«Вікторія» – вихідна

4 тур 9 вересня (субота)
«Рось» – «Олд бойз»
«Ветеран Уманщини» – «Ветеран» Тальне
«Вікторія» – «Нива»
«Сміла-Ветеран» – вихідна

5 тур 16 вересня (субота)
«Ветеран» Тальне – «Вікторія»
«Олд бойз» – «Ветеран Уманщини» 17.09.(неділя)
«Сміла-Ветеран» – «Рось»
«Нива» – вихідна

6 тур 23 вересня (субота)
«Ветеран Уманщини» – «Сміла-Ветеран»
«Вікторія» – «Олд бойз»
«Нива» – «Ветеран» Тальне
«Рось» – вихідна

7 тур 30 вересня (субота)
«Олд бойз» – «Нива»
«Сміла-Ветеран» – «Вікторія»
«Рось» – «Ветеран Уманщини»
«Ветеран» Тальне – вихідна

Початок матчів: 1, 2, 3 тури – о 17-00 год.
4, 5, 6, 7 тури – о 16-00 год.

Прочитайте ще:

Залиште коментар