Лісомисливський центр надання адміністративних послуг відкрили у Черкасах

Лісомисливський центр надання адміністративних послуг відкрили у Черкасах

Лісомисливський центр надання адміністративних послуг діятиме у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Його урочисто відкрили 5 грудня.

Тож відтепер громадяни, які хочуть отримати чи обміняти дозвільні документи для полювання, чи експортери лісоматеріалів, які мають отримати сертифікат про їх походження, можуть це зробити в одному місці – окремо облаштованому центрі при облуправлінні.

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко наголосив, що в області зареєстровано понад 20 тисяч мисливців – більшість з них щорічно звертаються до облуправління за дозвільними документами. Крім того, щорічно видається понад півтори тисячі сертифікатів про проходження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

“Новий Лісомисливський центр сприятиме зручності та оперативності надання адміністративних послуг у галузі лісового та мисливського господарства. Ми впевнені, що відвідувачі позитивно оцінять наші нові підходи до видачі дозвільних документів”, – зауважив головний лісівник Черкащини Олександр Дзюбенко.

До слова, Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства надає наступні адміністративні послуги:

  • видача посвідчення мисливця;
  • видача контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання;
  • видача дублікату посвідчення мисливця;
  • видача дублікату контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання;
  • видача сертифіката про проходження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.

Про це повідомляють в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Прочитайте ще:

Залиште коментар