Лісові дороги облаштовують у Кам’янському лісгоспі

Лісові дороги облаштовують у Кам’янському лісгоспі

Шість кілометрів лісових доріг облаштують цьогоріч у Макіївському та Грушківському лісництвах Кам`янського держлісгоспу. Станом на сьогодні заплановані роботи з ремонту «лісових магістралей» знаходяться на стадії завершення. Про це розповів директор Кам`янського лісгоспу Віталій Верес, повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Завдання лісових доріг без перебільшення надважливе. Насамперед вони дозволяють на належному рівні охороняти насадження від лісопорушень, підвищувати рівень виконання комплексу лісогосподарських, лісозахисних і лісокультурних робіт.

Лісові шляхи мають важливе виробниче значення, адже дозволяють економити паливно-мастильні матеріали, бо в рази скорочують відстань до лісових ділянок, в тому числі важкодоступних, на яких здійснюються лісогосподарські заходи. І, що не менш важливо, добротна лісова дорога – це зручності у пересуванні для місцевого населення та для відвідувачів лісів.

До слова, усі роботи та ремонти з поліпшення дорожньої лісової інфраструктури здійснюються за власні кошти Кам`янського держлісгоспу.

Залиште коментар