Літературний вечір при свічках: у Корсуні молодь вміє цінувати прекрасне

Літературний вечір при свічках: у Корсуні молодь вміє цінувати прекрасне

Останнього дня вересня у художній галереї літературної години «Любов – одвічна тема поезії та життя». В абсолютній тиші лунали ліричні твори відомих і маловідомих українських поетів у виконанні ліцеїстів-старшокласників. Зі своїми віршами, присвяченими рідному місту, познайомила присутніх учениця ліцею Оля Оніщенко. При свічках авторські вірші читали члени літературно-мистецького клубу «Барви».

Про це розповідає Корсунь-Шевченківський історико-культурний заповідник на своїй сторінці у ФБ, оскільки вистпив одним з організаторів свята.
Понад годину старовинний зал був наповнений ліричними віршами, які досить вдало доповнила сучасна українська музика, пісні. А ще відбулась літературна вікторина, переможці якої отримали дарунки. Скуштували присутні й смачне печиво.
Спілкування молоді з прекрасним зініціював Валентин Балковенко, учасник Революції Гідності. Допомогли йому ліцеїстка Софія Калівошко, яка була ведучою і виконавцем сучасних українських пісень, та Артем Швайгер (гітара) і Денис Байкініч (скрипка).
Проведена година переконала в тому, що наша молодь здатна об’єднуватись навколо прекрасного, бути самостійною і відповідальною.

Залиште коментар