Молодь мінімально перемагає Штурм. Кубок міського голови

Другий ігровий розпочинали дві молоді команди. Гра розпочалася в рівній грі при невеликому контролю Молоді.

Штурм намагався при першій можливості пробивати по воротам. Перший небезпечний момент у грі створили гравці Молоді, але удар не без проблем потягнув воротар Штурму.

Ближче до кінцівки першого тайму Штурм заробив небезпечний штрафний удар, після розіграшу якого, гравець Молоді заблокував удар по воротах.

В другому таймі ситуація в грі не змінилась, але команди почали більш агресивніше грати попереду але в обох командах добре грали голкіпери.

Під час однієї з довгих передач голкіпер Штурму помилився на виході, і гравець Молоді забив мʼяч у пусті ворота 0:1. До кінця гри Штурм намагався організувати Штурм воріт Молоді. Але гра так і завершилась мінімальною перемогою Молоді.