Літні пришкільні табори спортивного спрямування могли б стати альтернативою для частини звичайних пришкільних, – Ігор Волошин

Літні пришкільні табори спортивного спрямування могли б стати альтернативою для частини звичайних пришкільних, – Ігор Волошин

Урочисто відкрито табір спортивного спрямування у Черкаській школі №34. Тут цього року відпочиватимуть і тренуватимуться 225 дітей, інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради. 

У спортивній залі навчального закладу гамірно. Діти рухаються, жартують. Тренер із бадмінтону КСЮСШ Олександр Гончаренко грає разом із вихованцями.

– У нас щодня по два-три тренування, – розповідає він. – День закінчуємо відпочинком у парку чи на березі Дніпра. – Діти тренуються з радістю, адже зазвичай вони мають стільки тренувань на тиждень, а не на день. До цих навантажень вони готові. Спортивний табір можна вважати таким собі навчально-тренувальними зборами, на які не завжди діти мають можливість їздити. 

У таборі “Старт” відпочине 225 дітей від 1 до 8 класів. Це вихованці усіх юнацько-спортивних шкіл міста. Для них передбачені активні розваги та 2-хразове харчування. Табір безкоштовний. 

Жанна Гречуха начальником табору “Старт” працює третій рік поспіль. Каже, справа гарна й варта підтримки. 

– Цього року у нас працюють вісім секцій: волейбол, баскетбол, художня гімнастика, настільний теніс, бадмінтон, веслування та інші. – додає вона. – Перевага – тренувальному процесу.  

Урочистості з нагоди старту зміни сьогодні відвідав директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

 

– Радісні дитячі обличчя, дружня атмосфера, жага до спортивних досягнень. Таким побачив табір, – наголосив він. – Думаю, літні пришкільні табори спортивного спрямування могли б стати чудовою альтернативою для частини звичайних пришкільних.

Керівник галузі побажав дітям нових вражeнь та знайомств, активних тренувань та пeрeмог, подякував трeнeрсько-викладацькому складу.

Залиште коментар