У 30-й школі тривають ремонтні роботи

У 30-й школі тривають ремонтні роботи

У департаменті освіти та гуманітарної політики прокоментували ситуацію щодо якості встановлення вікон у школі № 30.

Нагадаємо, черкасець Дмитро Шакін днями у мережі Фейсбук висловив претензії щодо стану конструкцій.

Він звернувся до керівників міста та очільника освітньої галузі: “Поясніть громаді – хто призначав підрядника на встановлення вікон в цій школі, хто і на яких підставах підписував акт виконаних робіт, і чи припустимо взагалі навчання дітей фізкультурі в спортивному залі, де всі вікна наглухо запінені з середини, що унеможливлює його провітрювання?”

У департаменті освіти та гуманітарної політики найперше наголошують на тому, що прямого впливу на підрядника, який виконав роботи, тут не мають, оскільки він пацював у рамках угоди, де замовник – департамент економіки, а підрядник – КП “Інститут розвитку міста” відповідно до проведеного тендеру. Департамент освіти та гуманітарної політики виступив лише розпорядником коштів. 

Крім того, посадовці, до яких звертається у своєму пості пан Шакін, на той час навіть не обіймали нинішніх посад.

– Роботи по даному навчальному закладу тривали упродовж останніх років, починаючи з 2012-го, – коментує ситуацію директор департаменту освіти Ігор Волошин. – Незавершеними ж залишилися внаслідок того, що вони виконувалися відповідно до комплексу заходів із енергоефективності. Вони, зокрема, передбачали утеплення фасаду, до якого справа не дійшла. Тобто спочатку встановлювали вікна, а вже потім мали ремонтувати відкоси. Прикро, що наразі мають місце такі “залишкові” моменти. Проте, кошти на продовження робіт на цей рік виділені і проект буде завершений.

Так, цьогоріч на ремонт школи № 30 передбачено 1,200 тис грн. Щоправда, гроші ще не виділили. За попередніми розрахунками, роботи завершать до кінця грудня. Виконує їх інший підрядник. 

Генеральним підрядником ремонтних робіт у 2012-му році було визначено КП “Інститут розвитку міста”, а субпідрядником – ПП “Промелектробуд -2000”. 

Фото зі сторінки Дмитра Шакіна в Фейсбук. 

Залиште коментар