Лучників зі всієї Черкащини зібрав міський чемпіонат

Лучників зі всієї Черкащини зібрав міський чемпіонат

Цими вихідними в місті Черкаси відбувся відкритий чемпіонат міста зі стрільби з лука. Проходили змагання на спортивній базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Черкаської міської ради. Про інформує Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.

У змаганнях взяли участь спортсмени зі всієї області, вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2, Золотоніської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та обласної федерації зі стрільби з лука.

Спортсмени змагалися в особистій першості у чотирьох вікових категоріях серед юнаків та дівчат у вправі М-3х2 (60 пострілів на 18 метрів), а переможці визначалися у фінальному раунді.

За підсумками чемпіонату буде сформовано збірну команду області, яка представлятиме Черкащину на чемпіонаті України в приміщенні серед кадетів 2001-2003, 2004 року народження та молодших, що з 25 по 28 лютого відбудеться в місті Черкаси.

Переможців та призерів змагань відзначили нагородною атрибутикою департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та поліграфією з олімпійською символікою відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Нагородження проводили заслужений працівник фізичної культури та спорту України, директор КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради Ірина Дудник, стипендіат відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Гнатенко, теренер-викладач КДЮСШ № 2 Черкаської міської ради зі стрільби з лука, суддя національної категорії Наталія Калініченко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар