Лисянська гімназія – серед інноваційних шкіл Черкащини

Лисянська гімназія – серед інноваційних шкіл Черкащини

Обласну програму «Інноваційні школи Черкащини»  продовжують втілювати в області. Лисянська школа №1-гімназія одна з її учасниць. Як упроваджують інновації в освітній процес у цьому навчальному закладі 7 листопада ознайомився заступник очільника області Костянтин Омаргалієв.

Після осінніх канікул діти отримали можливість навчатися в оновленому кабінеті біології, що укомплектований сучасним навчальним обладнанням. На сьогодні проводяться відповідні роботи з ремонту інших кабінетів природничо-математичного циклу: ремонтуються кабінети хімії та математики, в яких уже змонтовані та готові до експлуатації мультимедійні комплекси та інше обладнання. Закуплено комплекти шкільних меблів. Запрацював також ще один навчальний комп’ютерний комплекс, за допомогою якого учні школи зможуть вивчати іноземні мови.

Приємно вражає і вхід до триповерхового корпусу школи. Проведено поточний ремонт спортивного залу, роздягальні та їдальні. Тривають роботи щодо заміни дверних блоків. Попереду ще багато роботи: ремонти кабінетів фізики та географії, фойє школи, утеплення стін триповерхового корпусу школи.

Як відзначив Костянтин Сапартаєвич, розвиток освітянського напрямку є одним із приорітетних в області. «Працюємо над інноваціями, вкладаємо кошти в технології, в дітей. Адже за ними Європейське майбутнє нашої країни», – підсумував посадовець..

Прочитайте ще:

Залиште коментар