Майже 70 медиків перекривали дорогу у Смілі

Майже 70 медиків перекривали дорогу у Смілі

На другу акцію протесту вийшли працівники МСЧ №14 у місті Сміла. Майже 70 людей на чолі з головним лікарем закладу Наталією Колобовніковою протягом двох годин перекривали дорогу на пішохідному переході між центральним ринком та швейною фабрикою. Про це пише “Smila-ua”.

Медиків активно підтримали опозиційні депутати міської ради Віталій Федун, Володимир Салов, Петро Абажей та Ольга Дериземля.

Нагадаємо, що колектив медсанчастини вже 4 місяці не отримує зарплату. Без засобів до існування залишилися 165 працівників.

Цього разу сміляни теж не долучилися до акції протесту. І знову смачно лаялися майже всі водії, які не могли проїхати дорогою.

Їх знову заспокоювали місцеві поліцейські разом із начальником Смілянського відділу поліції Сергієм Власенком, які забезпечували громадський порядок.

Однак тепер медики змусили міську владу прислухатися до себе. До протестуючих приїхав сам очільник Сміли Віктор Федоренко. Він почув багато гострих слів на свою адресу та на адресу всієї владної команди.

Спочатку керманич міста стійко «відбивався» від розлючених медиків та пояснював, чому не можна фінансувати державний заклад із міського бюджету.
Та втомлені постійним безгрошів’ям люди вже не слухали можновладця. Вони вимагали змін на краще – зарплати та уваги влади.

І тут несподівано пан Федоренко запевнив мітингувальників, що знайде спосіб виплатити їм зарплату. Здивовані медики пороззявляли роти, а пан керманич запросив на перемовини до свого кабінету головного лікаря та голову профкому медсанчастини – щоб поспілкуватися в тісному колі та знайти вихід із цього скрутного становища.

Чи вдасться хитрому керманичу такий «хід конем» – дізнаємося невдовзі.

Залиште коментар