Виконком не прийняв перелік місць для сезонної торгівлі квасом

Виконком не прийняв перелік місць для сезонної торгівлі квасом

Сьогодні на засіданні виконкому ЧМР обговорили питання, щодо відкриття сезону торгівлі квасом у Черкасах. Про це повідомляє спецкор ПРО ГОЛОВНЕ.

Торгівлю квасом у місті планували розпочати з 6 травня та закінчити 25 серпня, проте за необхідності термін торгівлі продовжать, як і у минулому році.

Під час обговорення питання у члена виконкому, заступника міського голови Геннадія Шевченка виникли зауваження до переліку місць торгівлі, які стосувалися окремих місць з переліку. Також зауваження виникли у заступника мера Ігоря Коломойця. Унаслідок обговорення всі пропозиції зібрали до купи та підсумували, що з переліку необхідно виключити пункти: 2,14,15,16,23,25,26,27 та 34.

Перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко зауважив, що деякі візки із квасом заважають містянам:

– Були випадки, коли ці візки заважали черкащанам, вони стояли на тротуарах, а іноді навіть на прохідних ділянках та містяни їх змушені були обходити. Тому це питання треба розглянути детально, — сказав Станіслав Овчаренко.
Оскільки у членів виконкому так і не вийшло знайти альтернативне ріщення було вирішено перенести проект рішення на наступне засідання.

Прочитайте ще:

Залиште коментар