Макіївські школярі допомагають лісу та Кам’янським лісництвам

Макіївські школярі допомагають лісу та Кам’янським лісництвам

Нещодавно у Макіївському лісництві учні 11-го класу місцевої загальноосвітньої школи виготовили та розвісили близько двадцяти шпаківень. Допомагали їм у цьому працівники Макіївського лісництва Кам’янського держлісгоспу. Вони провели учням інструктаж і наочно показали, як треба виконувати дані роботи. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Перебуваючи в лісі, школярі зробили ще одну корисну справу – обстежили навколишню територію і виявили близько десяти поселень рудих мурах. Спільними зусиллями дорослих і учнів було обгороджено виявлені мурашники, так як існує небезпека їх випадкового знищення тваринами, грибниками чи відпочивальниками. Учні відзначили, що мурахи приносять велику користь лісу, знищуючи його шкідників, тому потрібно всіма силами охороняти мурашники.

Відпочили і зробили користь для мешканців лісу – так підсумували свою акцію школярі. А лісівники Кам’янського лісгоспу щиро дякують учням за допомогу, розуміння і бажання зробити для лісу щось корисне.

Залиште коментар