Маленьких Міс та Містера Черкащини визначили в Умані

Маленьких Міс та Містера Черкащини визначили в Умані

Днями в Умані відбувся ІІІ регіональний фестиваль таланту та краси «Міні Міс та Містер Черкащина 2018», який пройшов під патронатом міського голови Олександра Цебрія. Маленькі красуні та красені з усієї Черкащини приїхали до міста, аби визначити хто з них гідний носити почесне звання «Міні Міс та Містер Черкащина 2018», інформує «Вечірня Умань».

unnamed-1-1-COLLAGE

Цьогоріч змагалися за перемогу одразу десять учасників з усієї області, яких оцінювало фахове журі: головний редактор журналу «SuperLady» Тетяна Коляда, власниця «LuckyUkraine» (першого блог-журналу України) Олеся Тараcенко, головний спеціаліст відділу культури Уманської міської ради Євген Панчук, відома українська оперна співачка, володарка ліричного сопрано, лауреат і переможець міжнародних конкурсів Альона Гребенюк та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанна Лозінська.

Маленькі конкурсанти вражали членів журі не лише красою і вишуканим вбранням, а й власними уміннями, адже найважливішою частиною фестивалю було шоу талантів. Цьогоріч учасники шоу демонстрували пантоміму, циркові і акробатичні номери, гімнастичні трюки, танцювали і співали. Усі діти були чарівні, а їхні таланти особливі та незабутні. Та журі мусило визначити найкращих, якими цьогоріч стали: Катерина Хрипун – гран-прі «Міні Міс Черкащини 2018», Данієль Гут – гран-прі «Міні Містер Черкащини» 2018. Але традиційно, кожна учасниця, кожен учасник отримали свою номінацію і свій приз.

Залиште коментар