Малозабезпеченим жителям Канева надали понад 100 метрів кубічних відходів деревини

Малозабезпеченим жителям Канева надали понад 100 метрів кубічних відходів деревини

Останнім часом майже щоразу в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради ухвалюються рішення про надання допомоги малозабезпеченим громадянам у вигляді відходів деревини.. Таку послугу організовує місцеве комунальне підприємство «Місто» в період санітарної вирізки дерев відповідно до заяв малозабезпечених громадян, переселенців з зони АТО, учасників АТО, інвалідів війни і їх сімей. Про це інформує прес-служба Канівської міської ради.

Цього разу з відповідним зверненням звернувся і Канівський районний відділ Управління ДСНС України в Черкаській області. Виконком погодився надати допомогу і завезти 12 метрів кубічних відходів деревини. Відповідне рішення «Про забезпечення Канівського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області твердим паливом» було ухвалено в ході останнього засідання виконкому в середу, 21 лютого.

Загалом, за директора КП «Місто» Дмитра Шайдарова, з осені 2017 року по сьогодні було надано понад 100 метрів кубічних відходів деревини 20 жителям міста

Прочитайте ще:

Залиште коментар