В Умані зустрілися із мільярдером Марком Гінзбургом

В Умані зустрілися із мільярдером Марком Гінзбургом

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася непересічна подія — відкриту лекцію для студентів, викладачів та всіх бажаючих уманчан прочитав  мільярдер зі списку Forbes, Президент інвестиційно-будівельного холдингу «UIH», новатор у сфері блокчейну і криптовалют Марк Гінзбург. про це інформує сайт “Новини Черкас“.

Організаторами заходу стали народний депутат України Максим Поляков та керівник Благодійного фонду Uman Tomorrow Олександр Файнін.

У стінах університету гостя від імені адміністрації та студентства вітала проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Владилена Сокирська.

Марк Гінзбург розповів про свій життєвий шлях, родину, започаткування і розвиток власного бізнесу. Це була захоплююча і повчальна розповідь про вміння сприймати виклики долі як шлях до самовдосконалення, оволодіння новими знаннями і застосування їх на практиці.

Марк Гінзбург говорив про перспективи глобального бізнесу, ставлення до України урядів США і країн ЄС та багато іншого. Він вірить, що Україна завдяки успішним, впевненим в собі професіоналам, новітнім технологіям може подолати корупцію і прийде до свого розквіту.

Прочитайте ще:

Залиште коментар