Мандрівник року: Ляшко за 2017 рік відпочивав 42 дні

Мандрівник року: Ляшко за 2017 рік відпочивав 42 дні

Лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка по праву можна назвати одним з найбільш часто подорожуючих політиків. Тільки за перших вісім місяців 2017-го нардеп відпочивав 42 дні. Іспанія, Франція, Швейцарія та Ізраїль. Ось лише деякі з країн, які відвідав у 2017 році нардеп Олег Ляшко, інформує УНІАН. 

Журналісти видання “Страна.uа” склали календар подорожей Ляшко і згадали, де він побував з січня по серпень. Список країн, де відпочивав народний депутат дуже великий: Таїланд, Швейцарія, Австрія, Ізраїль, Франція, Хорватія, Іспанія, Німеччина.

Подорожував Олег Валерійович або зі своїм кумом-соратником Юрієм Сухіним, або з молодим товаришем-студентом Даніелем Лайсом. І тільки в пару поїздок він брав дружину Росіту.

Крім цих 42 днів релаксу, по роботі Ляшко встиг побувати на сесії ПАРЄ (Парламентська асамблея Ради Європи) у Страсбурзі (Франція), а також ще в декількох країнах Європи.

Нагадаємо, нещодавно Олег Ляшко задекларував виграшів у лотерею на 571 тисячу гривень, проте ця інформація викликала хвилю обурення в суспільстві, а самого політика запідозрили у брехні. Враховуючи те, що Ляшко регулярно отримує гроші від олігарха Рината Ахметова, історію з лотореєю називали спробою відмити гроші, отримані від олігарха. Адже попередньо стало відомо, що Олег Ляшко щомісяця отримує по 270 тисяч від команди Ахметова, а перед тим – 16 мільйонів від батька директора однієї з компаній Ріната Ахметова.

Згодом стало відомо, що глава РПЛ Олег Ляшко збрехав про те, що вигравав у лотерею півмільйона гривень. Нардеп вніс в декларацію півмільйона гривень, проте в офіційній відповіді Української Національної Лотореї йдеться про те, що депутат за грошима до них не звертався.

Окрім того, нещодавно мережу обурила нахабність та сарказм Ляшка. Зокрема, журналісти звинуватили Главу РПЛ у кнопкодавстві. На що він відповів, мовляв, це дуже поганий вчинок та сказав, що після цього у нього болить серце.

Прочитайте ще:

Залиште коментар