Механізм нарахування субсидій змінено

Механізм нарахування субсидій змінено

Механізми отримання субсидій на опалювальний на неопалювальний сезони було доопрацьовано. Про це сьогодні, 19 червня, на ранковій нараді повідомила директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Оксана Мовчан.

За новим механізмом було зменшено кількість документів, які повинна надати людина, звертаючись до органів соціального захисту. Для оформлення субсидії необхідна лише заява та декларація. У разі, якщо особа не зареєстрована, а винаймає житло, то потрібно надати договір про оренду. На наступні періоди уже зареєстрована субсидія буде перерахована автоматично, без звернення людини до органів соціального захисту.

«У разі, якщо виникли якісь зміни в обставинах, то людина, яка отримує субсидію повинна звернутися протягом одного місяця, коли ці зміни відбулися до органів соц. захисту. Зокрема, хтось зареєструвався, або знявся з реєстрації, змінив статус, тобто став пенсіонером, або оформив інвалідність. Також, якщо зробили перехід із централізованого опалення на індивідуальне», – повідомила пані Оксана.

Прочитайте ще:

Залиште коментар