«Мені більше такі подобаються – Вишнева, Квіткова», — Бондаренко про перейменування вулиць Черкас

«Мені більше такі подобаються – Вишнева, Квіткова», — Бондаренко про перейменування вулиць Черкас

Не всі вулиці міста Черкаси пройшли процес декомунізації. Над новими назвами працює топонімічна комісія при міській раді. Зокрема збір пропозицій щодо перейменування ще 15 черкаських вулиць продовжили до 14 липня, пише Вичерпно

Після опрацювання всіх пропозицій 20 липня 2017 року відбудеться круглий стіл «Щодо перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси» за участі науковців та громадськості.

З переліком вулиць, які пропонують до перейменування, можна ознайомитися ТУТ.

Своє ставлення до нових назв вулиць висловив і міський голова Черкас на брифінгу:

«У нас є топонімічна комісія, до якої входять фахівці. Давайте дамо в першу чергу їм і громаді міста вибирати назви. А щодо моєї особистої думки, то мені більше подобаються такі назви вулиць як Квіткова. От гарна назва, немає ніяких питань. Ось такі прості назви мені подобаються. От один член виконкому, коли перейменовували вулицю Рози Люксембург, запропонував назвати просто вулиця Рози. Гарно ж? Тільки, щоправда, українською буде Троянди. От мені більше такі подобаються – Вишнева, Квіткова… Щоб люди якось на позитиві жили. У нас і так в країні війна, тільки вона у нас так тепер сприймається, ніби це так і потрібно. Кожен день ми ховаємо патріотів по всій країні. Ми маємо пам’ятати, що кожен день патріот України віддає за неї своє життя».

Залиште коментар