Ціна на атракціони у Черкасах скоро стане вищою, ніж у Києві

Ціна на атракціони у Черкасах скоро стане вищою, ніж у Києві

Ціна на атракціони у Черкасах скоро стане вищою, ніж у Києві. Таке припущення під час брифінгу висловив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пише ЕКОНОМІКА СЬОГОДЕННЯ.

– Міська влада створила комунальне підприємство «Дирекція парків» для того щоб жителям міста в першу чергу  отримувати якісні послуги. Але скоро ціна на ці послуги у Києві буде меншою, ніж у Черкасах. Ми вирішили подивитись, скільки ці підприємці платять до бюджету. Адже міська влада у цьому році виділила більше коштів на утримання «Дирекції парків». Ми ці документи відкриємо, щоб кожен житель міста розумів, які суми йдуть до бюджету, – наголосив Бондаренко.

За його словами, деякі підприємці, які займаються встановленням різних атракціонів у парках міста, хочуть стати практично монополістами.

– Інколи виявляється, що підприємці за один день відбивають місячну плату до міста. Я вважаю, що занадто мало ці підприємці платять у скарбницю нашого міста. Я думаю, що можна зробити втричі більшою плату. Навіщо ми повинні витрачати державні кошти? Ми повинні зробити діяльність комунальних підприємств економічно обґрунтованою, – додав мер.

Залиште коментар