Мер Черкас доручив пришвидшити ремонт бульвару Шевченка

Мер Черкас доручив пришвидшити ремонт бульвару Шевченка

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час чергового інспектування доріг і тротуарів міста особисто об’їздив усі об’єкти, на яких нині тривають ремонтні роботи. Так, на вулиці Чехова, яку нині капітально ремонтують, вже укладено вирівнюючий шар і відновлено рух транспорту. Завершити роботи планують уже в наступному році.

А от ходом робіт на бульварі Шевченка на ділянці від вулиці Можайського до Університетської міський голова залишився незадоволеним і дав доручення підряднику пришвидшити темпи. Серед причин недотримання графіку виконання робіт на цій ділянці є як об’єктивні, так і суб’єктивні. До перших належить зміна планів у ремонтних роботах.

– Зокрема на перехресті Можайського і бульвару Шевченка буде облаштовано коло для саморегулювання і організації інтенсивного руху транспорту. Особливо великовагового, який рухається з Можайського в бік Дахнівської. Розумію, що підрядник у цьому не винен, але темпи виконання ним робіт усе рівно залишають бажати кращого. Тому доручив до кінця жовтня, за сприятливих погодних умов, завершити всі роботи, – наголосив мер Черкас.

Проінспектував Анатолій Бондаренко і ремонт тротуарів від вулиці Припортова до площі 700-річчя. Цього року ремонт усіх тротуарів на цій ділянці, включаючи і аварійний біля ЧДТУ (від вулиці Вербовецького до вулиці Чехова) планують закінчити. Крім того, міський голова зустрівся з підприємцями, які ведуть торгівлю на площі 700-річчя. Нині тут триває благоустрій території. Тож у ході пошуків альтернативи у вирішенні проблемного і для цього мікрорайону міста питання вуличної торгівлі позиція мера Черкас залишилася незмінною: площа 700-річчя має бути однією з кращих у місті площ, а не базаром.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар